«

»

Mar 22 2017

USO’lu öğrenciler projelerini Başkan Ercengiz ile paylaştı

Burdur USO Anadolu Lisesi öğrencileri hazırladıkları birbirinden farklı projeyi Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile paylaşarak destek istedi.

Burdur USO Anadolu Lisesi Müdürü Kadir İpek, öğretmenler ve öğrencilerle birlikte Başkan Ercengiz’i makamında ziyaret etti. Öğrenciler Hazırladıkları Kardeşlik Kitapla Başlar, Kitap Kumbarası, Hikayelere Ses Veriyor, Paylaştığın Senindir, Biriktirdiğin Değil, Gönül Kutusu, Atık Pil, Gönüllerden Yurtlara USO Her Yerde Öğrencilerinin Yanında, Ayın Yazarı, Ayın Yazısı, Roman Dünyamız, Mavi Kapak Pet Şişe, Mezunlarımız Öğrencilerimizle Buluşuyor, Onara Yön Veriyor, Sınıflar Bilgide Yarışıyor, Tubitak Projeleri, Etüt Sınıfı, Meslek Tanıtım Seminerleri, Kariyer Günleri ve Okul Duvarları Sanatla Buluşuyor projelerini Başkan Ercengiz’e anlattılar.

Projelerinden dolayı öğrencileri tebrik eden Başkan Ercengiz, “Burdur Belediyesi olarak sosyal projelerimize önem veriyoruz. 2014 yılından buyana Gönülden Gönüle Mağazamızda toplanan kıyafet, ev eşyasını öğrencilerimize ve ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Birlikte güzel projelere imza atacağız. Sizler de bu projelerinizle sosyal sorumluluklarınızı yerini getiriyorsunuz. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ercengiz daha sona öğretmen ve öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.burdur-bld.gov.tr/usolu-ogrenciler-projelerini-baskan-ercengiz-ile-paylasti/