«

»

Mar 22 2017

Başkan Ercengiz yaşlıları unutmadı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Burdur Belediye Berberoğlu Huzurevi’ni ziyaret etti. Huzurevi sakinlerine hediyeler veren Başkan Ercengiz, boccia oyunu oynadı.

Başkan Ercengiz, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Burdur Belediye Berberoğlu Huzurevi’ni ziyaret etti. Yaşlılar Haftası nedeniyle Huzurevinde düzenlenen programda Başkan Ercengiz Huzurevi sakinlerinin haftalarını kutlayarak yaşlılara hediyeler verdi.

Programda hem spor yapmak hem de eğlenceli vakit geçirmek için boccia oyunu oynayan Huzurevi sakilerine Başkan Ercengiz de eşlik etti. Başkan Ercengiz Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran ile boccia oynadı.

Berberoğlu Huzurevi’nde kalan bütün yaşlılarla tek tek ilgilenen Başkan Ercengiz, bir süre sohbet ederek huzurevinden ayrıldı.

Ziyarette konuşan Başkan Ercengiz, “Bizler sizlerin evlatlarıyız. Hayırlı birer evlat olabilmek için gayret gösteriyoruz. Sizlerin istek ve arzularınız bizim için emirdir. Gücümüz yettiği ölçüde isteklerinizi yerine getireceğiz” dedi.

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.burdur-bld.gov.tr/baskan-ercengiz-yaslilari-unutmadi/